Fórum >> Hozzászólás

Johnnyboy hozzászólása:

Jó szabály. Aki ezt kitalálta, korongot is csak fényképről látott!
Mindegy, nem ezen múlott, csak bosszant. Ahogy írtam, ettől függetlenül figyelhettünk volna jobban. Sokkal.
Az első 8 és fél percben csak a zenészek voltak a pályán. 8-0 volt a kapuralövés. Vezettek is. Utána kezdtük éledezni, volt egy jó 5 percünk. Utána egál volt a harmad végéig.
A 2. harmad tisztán a mienk volt. 2x is elsuhant 100%-s góéhelyzeben az ütő mellett a finoman centerezett korong. Akkor és ott levegőben lógott a vezetésünk. Aztán ahogy idén sokadszor, egy ártalmatlan szituáció, belepaskolnak, középre jön. Klingberg meg nem figyel és mellette elcsusztatják és 2-1 oda.
A harmadikra nem tudom mi volt az elképzelés, de nem játszottunk átütően. Aztán jött az ominózus 3. gól és akkor már látszott, vége van. Benn korongvesztése és a 2 a semmi helyzet már csak hab volt a tortán.
Nem voltunk tegnap elég jók, az az igazság.